Jak powiększyć zdjęcie profilowe na Instagramie?

Wyobraź sobie, że przeglądasz Instagram i nagle natrafiasz na konto potencjalnej miłości swego życia. Patrzysz na zdjęcie profilowe i już sobie mówisz, że tak. Że to on lub ona, ten jedyny lub jedyna. To jest ten moment, ten błysk, gdy po prostu widzisz i już wiesz.

Jesteś jednak człowiekiem rozsądnym. Zdajesz więc sobie sprawę, że jeszcze przed oświadczynami warto dokładniej przyjrzeć się swej wybrance (czy tam wybrankowi). Próbujesz więc powiększyć jej (czy tam jego) profilówkę i…

Orientujesz się, że na Instagramie nie ma takiej opcji. Na szczęście Twój majster zna sposób na to, by powiększyć zdjęcie profilowe dowolnego użytkownika (nawet tego z ukrytym profilem) i ewentualnie pobrać je na swój dysk.

Chcesz wiedzieć jak to zrobić?

No to nie będzie cię majster trzymał w niepewności 🙂 Po prostu przejdź na stronę izoomyou.com/pl/

Wygląda ona tak:

Jak powiększyć zdjęcie profilowe na Instagramie?
Powiększanie zdjęcia profilowego na Instagramie (na przykładzie konta Anny Lewandowskiej)

A jej obsługa jest tak prosta, jak obsługa przysłowiowego cepa. Wystarczy, że wpiszesz nazwę użytkownika tego instagramowicza, który cię interesuje i viola!

Już masz!

Wyświetli ci się zdjęcie w większym rozmiarze. Możesz je sobie dokładnie obejrzeć, by sprawdzić, czy nowa miłość twego życia nie ma na przykład zbyt wielu pryszczy. Albo czy się jej skóra nie łuszczy. Rozdzielczość powinna być nawet na tyle dobra, aby sprawdzić czy ma łupież.

Ba! Możesz też pobrać zdjęcie profilowe z Instagrama swojej potencjalnej ofiary miłości na dysku czy tam karcie pamięci, żeby móc je na spokojnie przeanalizować w późniejszym czasie. To przydatna opcja, szczególnie jeśli ktoś jest kochliwy i zawsze ma tych miłości życia kilka na oku.

Aby ściągnąć powiększoną profilówkę, wystarczy nacisnąć na nią prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję „Zapisz grafikę jako…”:

Jak pobrać zdjęcie profilowe na Instagramie?
Pobieranie zdjęcia profilowego z IG

Ponieważ avatary profilowe są widoczne dla wszystkich, Izoomyou działa również profilami prywatnymi. A w związku z tym, że mamy już lata dwudzieste, to możesz z tej wyszukiwarki korzystać zarówno na smartfonach, jak i komputerach.

To co? Już chyba wiesz, jak powiększyć zdjęcie profilowe na Instagramie. Do następnego!

Marketing internetowy to jego drugie imię, a dotmajster.pl to jego blog. Całe dnie zajmuje mu praca nad tym, co go interesuje. Nocami śpi.