O mnie

Cześć, jestem dotMajster.

Czyli majster kropka.

Czyli najbardziej tajemnicza postać polskiego marketingu internetowego.

Dla większości populacji tajemnicą jest (póki co) nawet moje istnienie. Nie udostępniam swojego wizerunku w sieci, bo – jak sam twierdzę – „wyglądam świetnie, ale po co inni mieliby to wiedzieć”. Dobrze poinformowani mają świadomość, że bardzo lubię przechadzać się ulicami polskich miast. Mam przy tym wielką satysfakcję z tego, że mijający mnie ludzie nie wiedzą, jak bardzo jest zajebisty.

Marketingiem internetowym zajmuję się od 2007 roku (ale spokojnie, miałem w trakcie dwa lata przerwy). Przez kilka lat prowadziłem dobrze prosperujący sklep internetowy, który upadł tylko dlatego, że rząd wprowadził zakaz sprzedaży na odległość produktów, które oferowałem. Oprócz tego byłem szefem małej (bo jednoosobowej) agencji interaktywnej, która świadczyła pozycjonowanie dla lokalnych firm i innych sklepów internetowych.

Początkowo zajmowałem się niemal wyłącznie pozycjonowaniem stron w wyszukiwarkach. Po armagedonie, jaki wywołał w świecie SEO pierwszy atak Pingwina (dla niezorientowanych: wiem jak to brzmi, ale mówię całkowicie serio), rozszerzyłem swoją działalność na Social Media. I teraz, jak to prawdziwy majster, znam się na wszystkim 😉

Obecnie koncentruję się na prowadzeniu serwisów contentowych, bo tak lubię nazywać popularne blogi. Mam ich kilka, ale wciąż mi mało i dlatego właśnie powstał dotmajster.pl.

Nie lubię zadęcia, niekompetencji i paździerzowych tekstów, pisanych przez słabo opłacanych copywriterów. Za to lubię się pośmiać.

Wiem jednak, kiedy kończą się żarty, a zaczyna prawdziwa robota.

Jeżeli masz problem z wypromowaniem swojej strony www lub sklepu internetowego, to skontaktuj się ze mną – może wspólnymi siłami uda się coś zdziałać. Z góry mówię, że nie jestem ani najtańszy, ani najlepszy.

Jestem po prostu najlepszym, co możesz mieć za moją stawkę godzinową 😉